Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
imienia Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

ul. Langiewicza 29, 59-900 Zgorzelec
telefon/fax: 75 64 66 886
psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl

 
 

 
 

    

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W związku z koniecznością zamknięcia naszej Szkoły i brakiem możliwości prowadzenia lekcji mamy obowiązek kontynuować edukację muzyczną w systemie nauczania zdalnego. To oczywiście bardzo trudna sytuacja i wszyscy na nowo musimy odnaleźć się w niej. Nie mamy też pewności, jak długo potrwa.

Uczniowie!

Wiem, że spada na Was obowiązek samodzielnej nauki i z pewnością nie jest to łatwe. Zwracam się jednak do Was z apelem o odpowiedzialną postawę, utrzymywanie stałego kontaktu z nauczycielami instrumentu głównego i systematyczną pracę. Każdy z wychowawców zaproponuje Wam odpowiednią formę kontaktów i pracy. Jestem przekonana, że razem ustalicie nowe metody na realizację edukacji muzycznej. Zachęcam Was także do korzystania z proponowanych na naszej stronie internetowej muzycznych stron internetowych, które mogą wspomóc samodzielną pracę. Zróbmy wszystko, by brak tradycyjnych lekcji i zamknięcie szkoły przyniosło jak najmniejsze szkody.

Szanowni Rodzice.

Proszę Państwa o pomoc w tej trudnej sytuacji i motywowanie dzieci do samodzielnej pracy. Ważne jest, byśmy pozostawali w kontakcie poprzez dziennik elektroniczny, który w tym czasie okazuje się niezastąpionym narzędziem. Jeżeli ktoś z Państwa nie zdążył jeszcze wziąć loginu i hasła do dziennika MobiReg- bardzo proszę zgłaszać takie zapotrzebowanie mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informuję Państwa, że Szkoła funkcjonuje w trybie pracy zdalnej, dlatego większość spraw można załatwić poprzez kontakt mailowy, który zdecydowanie preferujemy. Dzwonić można w poniedziałek, środę i piątek w godz. 8.00- 12.00.

Życzę nam wszystkim zdrowia i spokoju. Żałuję, że nie spotykamy się w Szkole, na lekcjach i na koncertach. Mam nadzieję, że wkrótce to nastąpi.

Dorota Adaszewska